slajd0 slajd1 slajd2 slajd3 slajd4 slajd5 slajd6 slajd7 slajd8 slajd9 slajd10 slajd11 slajd12 slajd13 slajd14 slajd15 slajd16 slajd17 slajd18 slajd19 slajd20 slajd21 slajd22 slajd23 slajd24 slajd25 slajd26

Lombard
Udzielamy pożyczek pieniężnych pod zastaw.

Pożyczki lombardowe przyznawane są na krótki okres, zwykle do trzydziestu dni. Przez ten okres przedmiot znajduje się w przechowalni lombardu, który ma obowiązek utrzymywania go w taki sposób by po dokonaniu spłaty pożyczki wrócił on do właściciela w nienaruszonym stanie. Przychodząc do nas, przynoszą Państwo dowód osobisty i przedmiot pod wartość którego chcą Państwo pożyczyć gotówkę. My zajmujemy się jego wyceną i należytym przechowaniem na czas pożyczki. Spisujemy umowę z dogodnym dla Państwa terminem spłaty i wypłacamy gotówkę. Umowa taka zawiera dane klienta, wysokość udzielonej pożyczki, formę zastawu wraz z jego opisem, termin zwrotu pożyczki oraz wszelkie opłaty związane z obsługą pożyczki, jak też dokładną kwotę wykupu zastawu i podpisy pożyczkobiorcy i pracownika lombardu.
Do odbioru przedmiotu wystarczy przynieść do nas wcześniej zawartą umowę, wpłacić całą kwotę pożyczki plus umówioną prowizję, a my oddajemy Państwu przedmiot będący zastawem w stanie nienaruszonym.
W wypadku, gdy pożyczkobiorca nie zgłosi się w określonym terminie po odbiór zastawu, nie przedłuży go po zapłaceniu opłaty za przechowanie, bądź nie skontaktuje się np. w celu przesunięcia spłaty, staje się on własnością lombardu i trafia do sprzedaży.

Najczęściej klienci zastawiają u nas: telefony komórkowe, smartfony, sprzęt fotograficzny, laptopy, netbooki, telewizory, konsole do gier, kina domowe, elektronarzędzia, rowery, skutery, motocykle, samochody. Jesteśmy też otwarci na inne wartościowe przedmioty.

Jesteśmy uczciwą i rzetelną firmą, cieszymy się zaufaniem i dobra opinią wśród klientów, którzy skorzystali z naszych usług. Obsługa jest miła, a wszystkie formalności, jak i warunki pożyczek wyjaśniane są dokładnie przed podpisaniem umowy.

Zapewniamy dbałość o pozostawione u nas zastawy, minimum formalności, anonimowość oraz poufność danych osobowych. Na wypadek problemów ze spłatą pożyczki w umówionym terminie umożliwiamy przesunięcie terminu spłaty.
Jako jedyny lombard w Łodzi nie doliczamy dodatkowych opłat za przechowanie przedmiotu w postaci podatku VAT.


WIĘCEJ SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI UZYSKAJĄ PAŃSTWO NA MIEJSCU U NASZYCH PRACOWNIKÓW LUB TELEFONICZNIE
Kontakt
mail.halogsm@wp.pl
tel.793 71 71 90
gg.3333852